Rannamõisa on Eesti kapitali põhineva Maag Grupi kaubamärk, mille all turustab ettevõte broileri-, kalkuni-, pardi-, hane- ja küülikuliha. Rannamõisa sortimenti kuuluvad lisaks maitsestamata ja maitsestatud jahutatud tooted, suitsutatud tooted, poolfabrikaadid ning grilltooted. Rannamõisa tooted on valmistatud 100% jahutatud linnulihast.

AS Maag Grupp on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte.

AS MAAG Grupp tegeleb peamiselt jahutatud ja külmutatud toidukaupade turustamise, ladustamise ja distributsiooniga. Tegutseme Eestis ja Leedus, kus asuvad meie harukontorid.

Hetkel kuuluvad MAAG Grupi ettevõtete hulka:

AS MAAG Grupp emaettevõttena – põhitegevusalaks toidukaupade turustamine, ladustamine ja distributsioon, tegevus suunatud eelkõige äriklientidele

AS Rannarootsi Lihatööstus tütarettevõttena – põhitegevusala lihatoodete tootmine ja turustamine

AS Farmi Piimatööstus tütarettevõttena – põhitegevusala piimatoodete tootmine ja turustamine

AS MAAG Konservitööstus tütarettevõttena – põhitegevusala (liha)konservide tootmine ja turustamine Oluline oleks eristada seda, et Maag Gruppi on võimalik käsitleda kaheti: Maag Grupp AS – Ärikliente teenindava vahendusettevõttena (põhitegevusala jahutatud ja külmutatud toiduainete vahendus ja distributsioon, vahendus moodustab tegevusest ca 80%) Maag Grupp – Toiduainetetööstuseid koondav emaettevõte Maag Grupi tütarettevõtete kaudu omame ISO ja IFS (International Food Standard) sertifikaate. Maag Grupi struktuur koos kasutatavate kaubamärkidega: