Rannamõisa on Eesti kapitalil põhineva Maag Grupi kaubamärk, mille all turustatakse broileri-, kalkuni-, pardi-, hane- ja küülikuliha. Rannamõisa sortimenti kuuluvad maitsestamata ja maitsestatud jahutatud tooted, suitsutatud tooted, poolfabrikaadid ning grilltooted. Rannamõisa tooted on valmistatud 100% jahutatud linnulihast.

AS Maag Grupp on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte, mis tegeleb peamiselt jahutatud ja külmutatud toidukaupade turustamise, ladustamise ja distributsiooniga.

Hetkel kuuluvad Maag Grupi ettevõtete hulka:

AS Maag Grupp emaettevõttena – põhitegevusalaks toidukaupade turustamine, ladustamine ja distributsioon, tegevus suunatud eelkõige äriklientidele

AS Rannarootsi Lihatööstus tütarettevõttena – põhitegevusala lihatoodete tootmine ja turustamine

AS Farmi Piimatööstus tütarettevõttena – põhitegevusala piimatoodete tootmine ja turustamine

AS Tere tütarettevõttena – põhitegevusala piimatoodete tootmine ja turustamine

 

Oluline on eristada seda, et Maag Gruppi on võimalik käsitleda kaheti:

  • Maag Grupp AS – ärikliente teenindava vahendusettevõttena (põhitegevusala jahutatud ja külmutatud toiduainete vahendus ja distributsioon, vahendus moodustab tegevusest ca 80%).
  • Maag Grupp AS – kui toiduainetetööstuseid koondav emaettevõte. Maag Grupi tütarettevõtete kaudu omame ISO ja IFS (International Food Standard) sertifikaate.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid eesmärgiga tagada veebilehe mugavam ja sujuvam kasutamine. Klõpsates nupul „Nõustun“, olete nõus küpsiste kasutamisega oma seadmes. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin. Nõustun