postthumb
Grilltoidud

Grillitud broilerisüdamed

Broilerisüdamed on ilmselgelt täiesti alahinnatud tooraine. Maitselt on südamed suurepärased. Pealegi valmivad need grillil imekiiresti, mistõttu sobivad kiireks tervitusampsuks ja suupisteks grillõhtul.

Koostisosad

    • 1 pk Rannamõisa jahutatud broilerisüdameid
    • kimbutäis rosmariinioksi
    • 3 dl tumedat õlut
    • soola

Valmistamine

Hoia grilltikke paar tundi vees, et need grillimisel ära ei kõrbeks. Hõõru broilerisüdamed soolaga kokku, pane grilltiku otsa ning aseta kuumale grillile. Lisa grillile ka rosmariinioksad ning plekk-kauss õllega* ning küpseta broilerisüdamed kaane all mõlemalt poolt küpseks (selleks kulub 3-5 minutit ühelt ja samapalju teiselt poolt).Serveeri kartuli või pastinaagikrõpsudega - selleks lõika kartulist/pastinaagist õhukesed viilud. Piserda üle õli ning soolaga ning aseta grillile küpsema.

*Õlle või veiniga plekk-kausi asetamine grillile, muudab broilerisüdamed mahlasemaks ning lisab maitserikkust. Õlle või veiniga plekk-kausi kasutamisel peab olema süte kuumus võimalikult suur ning kindlasti tuleb grillida kaane all.


Foto:  Ragne Värk

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid eesmärgiga tagada veebilehe mugavam ja sujuvam kasutamine. Klõpsates nupul „Nõustun“, olete nõus küpsiste kasutamisega oma seadmes. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin. Nõustun